Nutikad lahendused, hubane planeering, läheduses pargid ja mererand.

Hoonest

 • B-energiaklass tagab võimalikult väikesed energiakulud ning madalad kommunaalarved. Samuti ei pea muretsema näitude teatamise ega korrektsuse üle, sest igasse korterisse paigaldatakse kaugloetavad vee- ja elektriarvestid.

  Kütteks kasutatakse põrandakütet, mis tagab ühtlase soojajaotuse läbi kogu korteri.

  Loe pikemalt
 • Majas on eraldi pesuruum koos kuivatitega, kus elanikud saavad kiirelt ja murevabalt oma pesu pesta. See võimaldab tubades väärtuslikku ruumi kokku hoida.

  Lisaks on majas eraldi rattaparkla, kus elanikud saavad turvaliselt oma kaherattalist hoida.

  Loe pikemalt
 • Studio365 asub Tallinna ühes kõige kiiremini arenevas piirkonnas. Läheduses asuvad ühistranspordipeatuses võimaldavad kiirelt ja mugavalt jõuda nii Kesklinna, lennujaama, rongijaama kui ka lähedalasuvatesse Kalamaja ja Telliskivi restoranidesse.

  Majast üle tee asub suur park ning vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel on Stroomi rand, kus saab suvel liivaranna võlusid nautida. Kõik igapäevaeluks vajaliku leiab kõrvalasuvast ja vastavatud supermarketist.

  Loe pikemalt
 • Oleme välja töötanud sobilikud köögilahendused ning mööblivalikud, mis muudavad tubade sisustamise investorile oluliselt lihtsamaks.

  Studio365 asub ärimaal, tänu millele saab investor pakkuda majutusteenust (nt. AirBnb).

  Loe pikemalt

 • Säästlik B-energiaklassi maja
 • Nutikas planeering ja kaasaegsed lahendused
 • Majas on eraldi pesuruum koos kuivatitega ning jalgrattaparkla
 • Suurepärane asukoht mere läheduses, vaid 10 minuti kaugusel kesklinnast

Ehitame uue stuudiokorteritega majutushoone Tallinna ühes kõige populaarsemas piirkonnas. Aadressil Pelguranna 3 asuv hoone on ideaalne investeerimisvõimalus, kus Sa ei pea investorina muretsema korteri renoveerimise või sisustamise üle. Tegemist on uue majaga, mis ehitatakse kõiki kaasaegseid lahendusi järgides. Samuti oleme juba kokku pannud valiku siseviimistlusvõimalusi, mis muudavad uue korteri sisustamise lihtsaks ning mugavaks.

Korterid on ehitatud lähtudes tänapäevastest standarditest ning mugavustest. Kõikides korterites on suured maast laeni ja valgusküllased aknad, tuues tubadesse avarust ning valgust. Lisaks vastavad aknad kõrgematele mürapidavusnõuetele, et tagada vaikus kõikides tubades.

Tehniline info

Vundament – Hoone rajatakse puuritavatest betoonvaiadest vundamendile

Lagede kõrgus – Kõrgus betoonlaeni 2.-4. korrusel 2670mm; kõrgus betoonlaeni 5. korrusel 2970mm, (ripplaed korteris min 2400mm)

Energiatõhusus – Hoone energiaklass on B

Küte – Soojavarustuse hoonel tagab kaugküte. Korterites on vesipõrandaküte ja kõikide tubade temperatuuri saab reguleerida ruumipõhiste termoregulaatoritega.

Ventilatsioon – Hoonele on projekteeritud tsentraalne ventilatsioon

Vesi ja kanalisatsioon – Igas korteris on eraldi kaugloetavad sooja ja külma vee arvestid.

Fassaad – Hoone viimistletakse väljastpoolt kollase krohvi, tumehalli krohvi, kollase komposiitfassaadiplaadi ja pruunikas-halli metallžalusiiga. Katusekatteks on tumehall SBS kate. Katteplekid jm plekkdetailid on PVDF kattega tsingitud plekk, toon hall.

Aknad – Hoone aknad ja rõduuksed eluruumide ja nendega võrdsustatud ruumide osas on projekteeritud 3-kordse klaaspaketiga plastikraamis aknad, sisemine ja välimine klaas selektiivklaas.

Elekter – Paigaldatud on kõik vajalikud tugevvoolu kontaktid, lülitid, põrandakütteregulaatorid ning vannitoa ja esiku ripplagedesse valgustid. Kaugloetavad elektriarvestid asuvad korrusekilpides.
Nõrkvoolu paigaldis – Tubadesse on paigaldatud andmeside- ja TV-kontaktid. Hoone sidejaotlast igasse korterisse on paigaldatud andmesidekaabel CAT6

Lift – Kõiki korruseid ühendab lift.

Muu – hoonesse on kavandatud esimesele korrusele suurem ühiskasutatav panipaik jalgratastele ja lastekärudele, üldkasutatav pesu pesuruum

Loe pikemalt

Plaanid & hinnad
*Tegemist on eeldatava tootlikkusega. Müüja ei garanteeri antud üürihinda ega üüritootlust.

Korruseplaanid

I korrus     II korrus     III korrus     IV korrus     V korrus

Siseviimistluspakett

Vaata siit

Asukoht & ümbruskond

Saada üürisoov või küsimus, võtame sinuga ühendust!

  Nõustun privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt siit.

  1Partner Kinnisvara

  LHV logo

  Kodu aitab osta LHV

  Telefon: 699 9111

  Finantsteenuseid pakub LHV Pank AS. Tutvu tingimustega ja pea nõu.

  Fundi logo

  Arendajast

  Fund Ehitus on eestimaisel kapitalil põhinev ehituse peatöövõtu ja ehituse projektijuhtimise ettevõte. Pakume oma klientidele paindlikku ja konstruktiivset lähenemist. Märksõnadeks on kiirus, täpsus, ausus ja usaldus. Meie ettevõttes töötavad oma ala spetsialistid, kelle kogemustele võib klient julgelt toetuda.

  Missioon

  Fund Ehituse missioon on pakkuda klientidele kvaliteetset ehituse korraldamise teenust.

  Visioon

  Olla efektiivselt toimiv usaldusväärne ehitusettevõte.

  › Vaata teisi Fundi projekte siit.